تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۴

 دو گلوله توپ از قرارگاه شهید زین الدین سپاه اصفهان به اشتباه شلیک شد. یکی از گلوله‌‌ها در حوالی سیتی سنتر این شهر و دیگری در پارک شهرک سپاهان شهر اصابت کرد.    به گزارش گذارنیوز عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شوای اسلامی جزئیات حادثه امروز در اصفهان و اصابت دو گلوله توپ […]

 دو گلوله توپ از قرارگاه شهید زین الدین سپاه اصفهان به اشتباه شلیک شد. یکی از گلوله‌‌ها در حوالی سیتی سنتر این شهر و دیگری در پارک شهرک سپاهان شهر اصابت کرد.

 

 به گزارش گذارنیوز عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شوای اسلامی جزئیات حادثه امروز در اصفهان و اصابت دو گلوله توپ به سپاهان‌شهر را تشریح کرد.
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شوای اسلامی در تشریح جزئیات حادثه امروز چهارشنبه اصفهان و اصابت دو گلوله توپ به سپاهان‌شهر، گفت: طبق اطلاعات به‌ دست آمده ظاهرآ امروز مانوری برگزار شده که بر اثر اشتباه در تشخیص‌ گرا، توپ‌ها به اطراف استخری در سپاهان‌شهر اصابت کرده است.
وی افزود: اینکه شلیک توپ‌ها از سوی ارتش یا سپاه بوده هنوز مشخص نبوده و در حال بررسی است.این نماینده خاطرنشان کرد: در این حادثه دو نفر مجروح شدند.
این واقعه تلفات جانی در پی نداشت.شلیک اشتباهی 2 گلوله توپ جنگی در اصفهان!

در همین حال، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: هیچ یک از مجموعه ها و واحدهای نظامی سپاه پاسداران امروز نه تمرین نظامی داشته‌‌اند و نه هیچ گلوله‌ای شلیک شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس