تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گفته‌ی مجید حسینی‌نژاد، مدیر عامل و مؤسس شرکت سفرهای علی‌بابا،شفاف‌سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فضای آنلاین است. حسینی‌نژاد معتقد است که در خریدآنلاین بلیط هواپیما، مسافر می‌تواندقیمت واقعی بلیط پروازهای مقاصد خارجی را مشاهده، مقایسه و انتخاب کند،در حالی که در خرید حضوری و یا تلفنی به دلیل محدود […]

[ad_1]

به گفته‌ی مجید حسینی‌نژاد، مدیر عامل و مؤسس شرکت سفرهای علی‌بابا،شفاف‌سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فضای آنلاین است. حسینی‌نژاد معتقد است که در خریدآنلاین بلیط هواپیما، مسافر می‌تواندقیمت واقعی بلیط پروازهای مقاصد خارجی را مشاهده، مقایسه و انتخاب کند،در حالی که در خرید حضوری و یا تلفنی به دلیل محدود بودن دسترسی آژانس‌ها به ایرلاین‌های موجود،تصمیم‌گیری مسافر با محدودیت همراه خواهد بود.


مدیر عامل سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، علی‌بابا، با اشاره به این موضوع که بعضی از مسافران پروازهای خارجی، بلیط خود را از آژانس‌های مسافر تیمی‌خرند،چرا که با سایر شیوه‌های خرید بلیط هواپیما آشنایی ندارند،گفت: فرایند حضوری و یا تلفنی خرید بلیط پروازهای خارجی با وجود تنوع ایرلاین‌های خارجی وداخلی،کارخسته‌کننده‌ای است، چرا که دراین شیوه‌ی خرید،از بین شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در ایران،ممکن است تنها اطلاعات پرواز چهار یا پنج ایرلاین به مسافر پیشنهاد شود و مجبور باشد از بین گزینه‌های محدود، یکی را انتخاب کند که ممکن است با شرایط او همخوانی و چه بسا با بودجه‌‌اش هم سنخیتی نداشته باشد.


وی با تاکید بر این موضوع افزود:مسافران می‌توانند فرآیندخرید بلیط هواپیما خارجی را به صورت تمام آنلاین از سامانه‌ی علی‌بابا از بین گزینه‌هایی همچون ایرلاین،قیمت،تاریخ و ساعت،ازمیان پیشنهادهای متنوع انتخاب و از همه مهم‌تر، مبلغ خود را به ریال و با استفاده از کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.


مدیر عامل سامانه‌ی علی‌بابا با بیان این مطلب که این سامانه برای اولین بار در ایران این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا بتوانند بی‌واسطه و مستقیم بلیط پرواز خارجی را به هر مقصدی در جهان خرید کنند، بر این باور است که خرید آنلاین باعث می‌شود واسطه‌ها حذف شوند و بلیط، مستقیم به دست مسافر برسد.


وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود با اشاره به این موضوع که متاسفانه تخلفات و اشتباهات صدور بلیط خارجی از سوی برخی مراکز باعث عدم اعتماد و سرگشتگی مسافران شده، تصریح کرد: مسافران با خرید تمام آنلاین بلیط ایرلاین‌های خارجی می‌توانند از پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی سامانه‌ی علی‌بابانیز برخوردار شوند و با اطمینان خاطر به سفر بروند چرا که علی‌بابا در تلاش است هر ایرانی بتواند که با هر درآمدی به سفر برود و تمام تلاش ما تحقق همین هدف است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس