تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پنج صندوق دیگر قرض الحسنه امداد ولایت با حضور نماینده ولی فقیه و مدیران استانی با هدف تبیین و ترویج سنت قرض الحسنه و بازمهندسی فرآیندها و با رویکرد جلب مشارکت و جذب سپرده و کمکهای مردمی فردا(دوشنبه) افتتاح می شود. به گزارش ایسنا، علی نور محمدی، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد با بیان […]

[ad_1]

پنج صندوق دیگر قرض الحسنه امداد ولایت با حضور نماینده ولی فقیه و مدیران استانی با هدف تبیین و ترویج سنت قرض الحسنه و بازمهندسی فرآیندها و با رویکرد جلب مشارکت و جذب سپرده و کمکهای مردمی فردا(دوشنبه) افتتاح می شود.

به گزارش ایسنا، علی نور محمدی، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد با بیان اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال در هر استان یک شعبه راه اندازی می‌شود، گفت: تعداد شعبات قرض الحسنه امداد در استانهایی که جمعیت مددجویی بیشتری دارند طی سالهای  آینده برای ارائه خدمات مطلوب و سریعتر به مددجویان افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در این صندوق تمامی‌ فرآیندهای مالی به صورت قرض‌الحسنه تعریف شده است، یادآور شد: هدف ما از این اقدام، اقتصادی و دریافت سود نیست بلکه برای گسترش فرهنگ قرآنی قرض‌الحسنه است؛ بسیاری از خیران می‌خواهند اصل پول برای خودشان باشد که با این اقدام، مردم بخشی از وجوهات خود را به صورت سپرده در این صندوق می‌سپارند و از محل سپرده‌ها به مددجویان تسهیلات پرداخت می شود. تاکنون ۹ شعبه صندوق قرض الحسنه امداد در استانهای مختلف افتتاح شده است و نخستین شعبه در استان تهران و همچنین شعبه این صندوق در استانهای فارس، گیلان ، بوشهر و چهار محال بختیاری فردا (دوشنبه) همزمان با عید سعید غدیر خم راه اندازی می شود.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد از راه اندازی ۳۶ شعبه صندوق قرض الحسنه در سال جاری با مجوز بانک مرکزی در سراسر کشور خبر داد و یادآور شد: این صندوق در صورت تامین اعتبارات، روزانه بیش  از دو هزار فقره وام قرض الحسنه به منظور حل مشکل مددجویان درسال آینده پرداخت خواهد کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نورمحمدی  با دعوت از مردم خیر و نیکوکار برای افتتاح حساب سپرده در این صندوق خاطر نشان کرد: بیش از یکهزار میلیارد ریال اعتبار اولیه کمیته امداد برای راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد درنظر گرفته شده است که ارائه این تسهیلات به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت می شود.

شایسته ذکر است، پیش از این صندوق قرض الحسنه امداد در استان تهران به عنوان شعبه مرکزی  و در استانهای همدان، قم، گلستان،  خراسان شمالی، کهگیلویه و  بویر احمد، مرکزی، لرستان و زنجان  با هدف جذب سپرده‌های خیران و اعطای تسهیلات به نیازمندان راه‌اندازی  شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس