تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: بیش از شش هزارو ۵۰۰ دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) این استان در دانشگاههای سراسر کشور مشغول به تحصیل هستند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
جاسم محمدی فارسانی روز پنجشنبه در بازدید از ایرنای لرستان اظهار کرد: از این تعداد ۵۰۰نفر درمقطع کارشناسی ارشد ودکترا در حال تحصیل هستند.
وی افزود: همچنین ۱۶ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی از خدمات این نهاد حمایتی بهره مند هستند.
وی با اشاره به اینکه کمک های مردمی برای حمایت از مددجویان این نهاد کافی نیست اضافه کرد: در سال ۹۴ از محل کمک های مردمی در استان لرستان ۶۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال جمع آوری شده است.
محمدی فارسانی بیان کرد:با توجه به هزینه بالای نصب ، نگهداری، تخلیه و توزیع صندوق های صدقات برای جمع آوری کمک های مردمی زیرساخت های الکترونیکی جمع آوری این کمک ها در حال آماده سازی است.
وی یادآورشد: در سال گذشته کمیته امداد لرستان زمینه اشتغال بیش از چهارهزار نفر را با ارائه تسهیلات بانکی وکمک های بلاعوض در جهت راه اندازی کارگاه های مشاغل خانگی فراهم کرده که معادل بیش از ۲۵ درصد مشاغل ایجاد شده در استان بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) لرستان همچنین گفت: ۴۰ ناظر فعالیت کارگاه های خود اشتغالی وخانگی را رصد کرده ومورد ارزیابی قرار می دهند و اقدامات لازم را در جهت رفع موانع و مشکلات فعالیت آنها را انجام می دهند.
۷۲۷۳/۶۰۶۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس