تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: ۳۳۰۰ دانش‌آموز با نیازهای ویژه‌ دختر و پسر در مرحله کشوری مسابقات ورزشی شرکت کردند. به گزارش ایسنا، مجید قدمی در آیین افتتاحیه‌ هجدهمین دوره‌ مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر با نیازهای ویژه اظهار کرد: در سازمان آموزش و پرورش استثنایی به دنبال این هستیم که در […]

[ad_1]

رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: ۳۳۰۰ دانش‌آموز با نیازهای ویژه‌ دختر و پسر در مرحله کشوری مسابقات ورزشی شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، مجید قدمی در آیین افتتاحیه‌ هجدهمین دوره‌ مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر با نیازهای ویژه اظهار کرد: در سازمان آموزش و پرورش استثنایی به دنبال این هستیم که در کنار آموزش به مباحث توانبخشی و تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنیم.

وی با بیان این که مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر با نیازهای ویژه کشور امروز در همدان و دختران روز شنبه در قزوین افتتاح می‌شود، افزود: در این مسابقات در  دو بخش دختران و پسران ۳۳۰۰ دانش آموز شرکت کرده‌اند.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: توجه به اصل تندرستی، شادی و شادمانی در این مسابقات هدف اساسی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با  این که در این مسابقات بهترین های دانش آموزان برای مسابقات داخلی و خارجی توسط هیأت نظارت انتخاب می شوند، افزود: حضور منظم و توانمند در مسابقات در انتخاب دانش آموزان برای مسابقات ملی و پارالمپیک موثر است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس