تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور مطرح کرد: امسال در مجموع حدود۳۵۰۰ دانش آموز استثنایی در هجدهمین دوره مسابقات ورزشی شرکت کرده‌اند که دختران شرکت کننده در این رقابت‌ها حدود ۱۵۰۰ نفر هستند. به گزارش ایسنا منطقه قزوین، افتتاحیه هجدهمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر استثنایی و نیازهای ویژه کشور به میزبانی استان قزوین […]

[ad_1]

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور مطرح کرد: امسال در مجموع حدود۳۵۰۰ دانش آموز استثنایی در هجدهمین دوره مسابقات ورزشی شرکت کرده‌اند که دختران شرکت کننده در این رقابت‌ها حدود ۱۵۰۰ نفر هستند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، افتتاحیه هجدهمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر استثنایی و نیازهای ویژه کشور به میزبانی استان قزوین و با حضور مجید قدمی رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور، سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین و جمعی از مدیران استانی شنبه شب در سالن شهید بابایی برگزار شد.

قدمی در این مراسم با بیان اینکه ما به واسطه ایثارگری شهدا در امنیت و آسایش زندگی می‌کنیم، اظهار کرد: با امنیتی که در کشور وجود دارد ما می‌توانیم چنین مسابقات ورزشی را برگزار کنیم.

وی افزود: امسال هجدهمین دوره مسابقات دانش‌آموزان استثنایی را برگزار می‌کنیم که در بخش دختران، استان قزوین میزبان است و از همکاری مسئولان این استان تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور خاطرنشان کرد: دانش آموزان استثنایی به دلیل نیازهای ویژه، با خانواده‌ها و مربیان خود در این مسابقات حضور پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان استثنایی دختر و پسر باید در کنار درس توانمندی‌های جسمی و ورزشی خود را تقویت کنند، اضافه کرد: توانمندی‌های پنهانی در وجود کودکان و نوجوانان استثنایی وجود دارد که اگر زمینه بروز و ظهور به آن‌ها داده شود قطع‌یقین در کنار آموزش، موجب رشد و تقویت جسم و روح این افراد خواهد شد.

قدمی مطرح کرد: روحیه شاداب، سلامت جسم و تقویت قوای بدنی موجب می‌شود کودکان استثنایی در زندگی روزمره خود موفق‌تر عمل کنند و اگر نقص عضوی هم وجود دارد نباید این دانش‌آموزان را ناامید کند. ‌

این مسئول یادآور شد: امسال در مجموع حدود ۳۵۰۰ دانش آموز استثنایی در هجدهمین دوره مسابقات ورزشی شرکت کرده‌اند که دختران شرکت کننده در این رقابت‌ها حدود ۱۵۰۰ نفر هستند.

قدمی در پایان تأکید کرد: اگر توانمندی در دانش‌آموزان استثنایی می‌بینیم نشان از زحمات معلمان و مربیانی است که سربازان گمنامی هستند که برای رشد و پیشرفت این دانش‌آموزان عزیز تلاش می‌کنند تا این افراد بتوانند ظرفیت‌های وجودی خود را بشناسند.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس