تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] این کشتی‌گیر سرحال ایرانی که از مدعیان وزن خود محسوب می‌شود بعد از زیرگیری غافلگیرانه خود با ۵ فتیله‌پیچ در ۶ ثانیه نسخه حریفش را پیچید تا کشتی آزاد شروعی درخشان در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ داشته باشد. حسن رحیمی کشتی‌گیر وزن ۵۹ کیلوی ایران با ۵ فتیله‌پیچ متوالی حریف ارمنستانی خود مناتس کایان را […]

[ad_1]

این کشتی‌گیر سرحال ایرانی که از مدعیان وزن خود محسوب می‌شود بعد از زیرگیری غافلگیرانه خود با ۵ فتیله‌پیچ در ۶ ثانیه نسخه حریفش را پیچید تا کشتی آزاد شروعی درخشان در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ داشته باشد.

حسن رحیمی کشتی‌گیر وزن ۵۹ کیلوی ایران با ۵ فتیله‌پیچ متوالی حریف ارمنستانی خود مناتس کایان را در یک و نیم دقیقه ضربه کرد.

به گزارش “ورزش‌سه”،  این کشتی‌گیر سرحال ایرانی که از مدعیان وزن خود محسوب می‌شود بعد از زیرگیری غافلگیرانه خود با ۵ فتیله‌پیچ در ۶ ثانیه نسخه حریفش را پیچید تا کشتی آزاد شروعی درخشان در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ داشته باشد. البته کادرفنی تیم ارمنستان به امتیازات رحیمی اعتراض داشتند اما او بهتر از آن چیزی بود که بشود کوچکترین ایرادی از عملکردش گرفت.

 

رحیمی این کشتی را با نتیجه ۱۱ بر صفر به سود خود تمام کرد و به دور دوم رفت. همه ما امیدواریم کشتی آزاد در رقابت‌های المپیک ناکامی فرنگی‌کاران را جبران کند.

حسن یزدانی دیگر کشتی‌گیر ایران از دقایق دیگر روی تشک خواهد آمد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس