تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید باشگاه‌های بدهکار با پرداخت نیمی از بدهی‌های خود می‌توانند مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کنند. به گزارش گذار نیوز، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره پرداخت بدهی ۶۰ باشگاه حاضر در لیگ فوتبال، گفت: بسیار خوشحالیم که کمیته انضباطی با همکاری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ […]

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید باشگاه‌های بدهکار با پرداخت نیمی از بدهی‌های خود می‌توانند مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کنند.

??????? ??? ????

به گزارش گذار نیوز، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره پرداخت بدهی ۶۰ باشگاه حاضر در لیگ فوتبال، گفت: بسیار خوشحالیم که کمیته انضباطی با همکاری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر از فعالیت باشگاههای بدهکار ممانعت به عمل می‌آورد و این جدیت باعث شده تا باشگاه‌ها به ما مراجعه کنند و پس از دریافت ریز بدهی‌های خود، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: خوشبختانه باشگاه گسترش فولاد تبریز با حضور در کمیته انضباطی مدارک خود را مبنی بر پرداخت تمام بدهی‌هایش ارائه کرده و از این پس فعالیتش بلامانع است. اینکه خواسته کمیته انضباطی اجرایی شده و نتیجه داده است جای خوشحالی دارد.

رئیس کمیته انضباطی در پایان  گفت: ما با جدیت بر تصمیم خود ایستاده‌ایم و بدون شک اگر باشگاهی بدهی های خود را تسویه نکند، اجازه فعالیت نخواهد داشت. ضمن این که به باشگاه‌ها اعلام کرده‌ایم می توانند ۵۰ درصد بدهی خود را پیش از شروع فصل و ۵۰ درصد باقی‌ مانده را در طول فصل تسویه کنند. ما همچنان پیگیر و منتظر باشگاه‌های بدهکار هستیم تا با رفع مشکلات مالی خود، اجازه حضور در مسابقات پیش‌رو را برای‌شان صادر کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس