تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

مدافع کاستاریکایی پرسپولیس تا زمانی که با این باشگاه تسویه حساب مالی نکند به اردوی سرخپوشان در ترکیه اضافه نخواهد شد. به گزارش گذار نیوز،  مایکل اومانیا در شرایطی به اردوی پرسپولیس در ترکیه خواهد پیوست که با این باشگاه تسویه کرده باشد. اومانیا در حال حاضر با تیم ملی کاستاریکا در رقابت‌های جام ملت‌های […]

مدافع کاستاریکایی پرسپولیس تا زمانی که با این باشگاه تسویه حساب مالی نکند به اردوی سرخپوشان در ترکیه اضافه نخواهد شد.

اومانیا و برانکو ایوانکوویچ

به گزارش گذار نیوز،  مایکل اومانیا در شرایطی به اردوی پرسپولیس در ترکیه خواهد پیوست که با این باشگاه تسویه کرده باشد. اومانیا در حال حاضر با تیم ملی کاستاریکا در رقابت‌های جام ملت‌های آمریکای شمالی (گلدکاپ) حضور دارد و با این تیم در بازی اول خود مقابل تیم ملی جامائیکا به تساوی ۲ – ۲ دست پیدا کرد. این در حالی بود که اومانیا در این مسابقه در ترکیب اصلی کاستاریکا حضور نداشت.

چنانچه کاستاریکا در بازی فردا (یکشنبه) خود مقابل السالوادور هم نتواند به پیروزی برسد، آن وقت شانس صعود این تیم از مرحله گروهی بسیار کم خواهد بود و با این شرایط اومانیا در آخر هفته جاری اردوی تیم ملی کشورش را به مقصد ایران ترک خواهد کرد.

اومانیا از طریق مدیربرنامه‌های خود به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داده که قبل از اینکه به اردوی سرخپوشان در ترکیه اضافه شود باید با این باشگاه بابت قرارداد فصل پیش خود، تسویه حساب کند. از این‌رو قرار است اومانیا ابتدا به تهران آمده و بعد از جلسه با مسئولان این باشگاه و دریافت مطالباتش به اردوی سرخپوشان که از فردا در ترکیه آغاز خواهد شد، بپیوندد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در نظر دارند بعد از سفر اومانیا به تهران او را متقاعد کنند تا قراراداد مالی فصل آینده خود با این باشگاه را تا حدودی کاهش دهد. مبلغ قرارداد اومانیا با باشگاه پرسپولیس ۴۵۰ هزار دلار است و او ۲۰۰ هزار دلار هم بابت قرارداد فصل پیش خود از این باشگاه طلبکار است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس