تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل گفت که شرایط کودکان در یمن وخیم بوده و در حالت فعلی لزوم حل این بحران از طریق مذاکرات سیاسی بیش از پیش احساس می‌شود. به گزارش گذارنیوز به نقل از راشا تودی، «استفان اوبرایان»، رئیس کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل که به یمن سفر کرده است به واسطه آنچه […]

[ad_1]

رئیس کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل گفت که شرایط کودکان در یمن وخیم بوده و در حالت فعلی لزوم حل این بحران از طریق مذاکرات سیاسی بیش از پیش احساس می‌شود.

به گزارش گذارنیوز به نقل از راشا تودی، «استفان اوبرایان»، رئیس کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل که به یمن سفر کرده است به واسطه آنچه مشاهده کرده شوکه شده و از همه طرف‌های درگیر خواسته تا اجازه رسیدن این کمک‌‌ها به کودکان یمن را بدهند.


وی در صنعا گفت: «‌بهترین کمک بشردوستانه‌ای که ممکن است فراهم آورده شود،‌پایان دادن به درگیری‌ها است. من از همه مقام‌ها و طرف‌ها می‌خواهم تا بدون هیچ وقفه‌ای به مذاکرات سیاسی بازگشته و به راه‌حل مذاکره‌ منطقی برای پایان دادن به بحران یمن دست‌ یابند.»


سازمان ملل اعلام کرده که از هر پنج یمنی، چهار تن به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند. برنامه غذای سازمان ملل اعلام کرده است که نیمی از ۲۲ استان یمن در فقر و گرسنگی به سر می‌برند. به نظر می‌رسد که شرایط یمن برای کودکان بسیار سخت باشد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس