تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشویق سرمایه‌گذاران برای ورود به بخش گردشگری، یکی از اقداماتی که نظام بانکی کشور در جهت سهولت مراوده با کشورهای همسایه انجام می‌دهد را اتصال سوئیچ دو به دو کارت‌های بانکی با کشورهای همجوار دانست که مذاکرات آن با آذربایجان،‌ روسیه، پاکستان و عراق انجام شده است. به […]

[ad_1]


رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشویق سرمایه‌گذاران برای ورود به بخش گردشگری، یکی از اقداماتی که نظام بانکی کشور در جهت سهولت مراوده با کشورهای همسایه انجام می‌دهد را اتصال سوئیچ دو به دو کارت‌های بانکی با کشورهای همجوار دانست که مذاکرات آن با آذربایجان،‌ روسیه، پاکستان و عراق انجام شده است.

به گزارش گذارنیوز، ولی‌اله سیف در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری و رویکرد اقتصاد مقاومتی که امروز ۱۱ مهرماه در سالن اجلاس سران برگزار شد، در تشریح شرایط سرمایه‌گذاری در ایران به سرمایه‌گذاران خارجی، توضیح داد: علیرغم اینکه در سال‌های گذشته شاهد تورم دو رقمی و فزآینده در ایران بودیم ولی در سه سال گذشته روند تورم رو به کاهش رفته است و اکنون طبق اعلام بانک مرکزی، تورم ماه گذشته ۸.۸ رسیده است که این تورم باثبات و پایدار است.

وی توضیح داد: در کشور نفتی ما با توجه به وابستگی‌های نفتی وجود این ثبات و آرامش یک دستاورد بزرگ برای ما به حساب می‌آید. همچنین در ارتباط با نوسانات ارزی علیرغم نوساناتی که در گذشته تجربه می‌کردیم، ولی اکنون شاهد ثبات در بازار ارز نیز هستیم.

ادامه صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی را که ایسنا در گزارش خود آورده است، در قالب جدول گذارنیوز مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس