تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۴

از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس شرایط بازگشت مدافع سابق سرخپوشان به این تیم اعلام شد. به گزارش گذار خبر و یا شایعه حضور سید جلال حسینی در پرسپولیس برای فصل جدید شاید خبر تازه ای برای هواداران این تیم نباشد اما مسئله این است که از وقتی چنین خبری منتشر شده در باشگاه پرسپولیس کسی […]

از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس شرایط بازگشت مدافع سابق سرخپوشان به این تیم اعلام شد.

سید جلال حسینی

به گزارش گذار خبر و یا شایعه حضور سید جلال حسینی در پرسپولیس برای فصل جدید شاید خبر تازه ای برای هواداران این تیم نباشد اما مسئله این است که از وقتی چنین خبری منتشر شده در باشگاه پرسپولیس کسی بابت این مسئله واکنشی نشان نداده و حتی خود سید جلال حسینی نیز در قبال این خبر موضعی نگرفته است.

در این خصوص محمد حسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس به خبرنگار ورزشی فارس این طور در مورد سید جلال حسینی و حضورش در پرسپولیس پاسخ داد:

«قطعا سید جلال حسینی یکی از افراد پرسپولیسی است که ما به او علاقه داریم و قطعا خود او هم علاقه دارد که به پرسپولیس بیاید. باشگاه پرسپولیس هم قطعا راه را برای بازگشت او فراهم می کند و شاید تنها مانعی که باعث شود او دوباره پیراهن این تیم را برتن نکند مسائل مالی است. ما می خواهیم که سید جلال در مذاکراتش با ما عرف پولی باشگاه های ایرانی را رعایت کند. پرداختی ما باید متعارف با سایر پرداختی های باشگاه باشد. و البته امیدواریم که بتوانیم با حسینی به توافق برسیم.»

 

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس