تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس شروع این تیم در فصل جدید سوپر لیگ یونان را خوب توصیف کرد. به گزارش ایسکانیوز، مسعود شجاعی در دقیقه ۵ بازی برابر اشکودا زانتی در چارچوب هفته دوم سوپر لیگ یونان گل بسیار زیبایی به ثمر رساند و راه پیروزی تیم پانیونیوس را هموار کرد. سایت خبری باشگاه […]

[ad_1]

ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس شروع این تیم در فصل جدید سوپر لیگ یونان را خوب توصیف کرد.

به گزارش ایسکانیوز، مسعود شجاعی در دقیقه ۵ بازی برابر اشکودا زانتی در چارچوب هفته دوم سوپر لیگ یونان گل بسیار زیبایی به ثمر رساند و راه پیروزی تیم پانیونیوس را هموار کرد.

سایت خبری باشگاه پانیونیوس با درج این مقدمه کوتاه به نقل از مسعود شجاعی نوشت: خیلی خوشحال هستم که در این بازی گلزنی کردم و پانیونیوس به دومین پیروزی خود در سوپر لیگ یونان دست یافت. این گل روی همکاری سایر بازیکنان تیم پانیونیوس به دست آمد و متعلق به آنها است.

شجاعی ادامه داد: شروع بسیار خوبی در فصل جدید سوپر لیگ یونان داشتیم و معتقد هستم هنوز هم در آغاز راه قرار داریم. باید سخت تلاش کنیم تا برنامه های مورد نظر سرمربی پانیونیوس اجرایی شود و در هر بازی عملکرد بهتری نسبت به بازی قبلی داشته باشیم.

شجاعی در بازی اخیر پانیونیوس برابر اشکودا زانتی حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب این تیم داشت. گل شجاعی در میان هشت نامزد اصلی زیباترین گل هفته دوم سوپر لیگ یونان قرار گرفته و از شانس تصاحب عنوان بهترین بازیکن نیز برخوردار است.

۷۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس