تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس فدراسیون تیراندازی با کمان پس از باخت زهرا نعمتی مقابل کماندار روسی، گفت: وجود استرس در بین ورزشکاران طبیعی است، حتی قهرمانان رکورد دار جهان هم در المپیک با اضطراب تیر می زنند و پایین تر از رکورد خود ظاهر می شوند. به گزارش ایسکانیوز، محمد علی شجاعی پس از شکست زهرا نعمتی […]

[ad_1]

نعمتی

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان پس از باخت زهرا نعمتی مقابل کماندار روسی، گفت: وجود استرس در بین ورزشکاران طبیعی است، حتی قهرمانان رکورد دار جهان هم در المپیک با اضطراب تیر می زنند و پایین تر از رکورد خود ظاهر می شوند.

به گزارش ایسکانیوز، محمد علی شجاعی پس از شکست زهرا نعمتی در المپیک ۲۰۱۶، گفت: طبیعی بود که نعمتی در اولین حضورش در المپیک استرس بالایی داشته باشد. نعمتی همین حریف روس خود را چند ماه قبل درمسابقات جایزه بزرگ شکست داده بود و اگر کمی با دقت تر و آرام تر بود قطعا امروز هم او را از پیش رو بر می داشت.
وی ادامه داد: در صورتی که زهرا نعمتی به مرحله بعد صعود می کرد کار آسانتری نسبت به این مرحله در مقابل حریف کلمبیایی در پیش رو داشت.
رییس فدراسیون تیراندازی با کمان ابراز امیدواری کرد در ادامه راه با طرحی که در فدراسیون برای المپیک ٢٠٢٠ ژاپن طراحی کرده به موفقیت برسد.
وی تصریح کرد: امیدوارم با حضور مربی کره ایی که قرارداد ۵ ساله با فدراسیون ایران امضا کرده است بتوانیم روزهای موفق تری را در پیش رو داشته باشیم.
شجاعی تاکید کرد: تیر و کمان مسیر خود را پیدا کرده و در المپیک ٢٠٢٠ حرف های بیشتری برای زدن خواهد داشت.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس