تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۴
اظهارات بی سابقه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله;

شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

به گزارش”گذارخبر”  به نقل از ارگ نیوز دیروز در مراسم گرامیداشت ۹ دی در مسجد جامع بم،حجت الاسلام محسن زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در سخنانی بی سابقه آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام وحجت الاسلام سید حسن خمینی را عناصری ضد انقلاب خواند و به تندی هر چه تمامتر به آنها تاخت. گزیده ای از سخنان وی در ادامه می آید:

– علف‌های هرز هرچند که باعث زحمت برای باغبان می‌شوند اما زمانی که در زمین دفن می‌شوند یک کود گیاهی مناسب است که برای رشد آن درخت تناور ارزشمند است.

– ریشه فتنه ۸۸ منحصر به حوادث سال ۸۸ و مناظره احمدی نژاد و موسوی نیست بلکه ریشهٔ طولانی‌تری دارد، این فتنه همزاد با انقلاب اسلامی ایران مانند علف هرزه‌ای آغاز شده است و عصاره همه فتنه‌ها از ابتدا را شامل می شود.

– در جریان فتنه ۸۸ خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی تمام قد در مقابل اسلام و انقلاب اسلامی ایستادند، چون این خانواده با انقلاب اسلامی پدر کشتگی دارد.

– در فتنه جمل دشمن برای آنکه انییام را زمین گیر کند به سراغ خانه پیغمبر رفت، به سراغ عایشه رفت جمل که خودش توان جنگیدن را نداشت باید دید که بالای جمل چه کسی قرار داشت و چه کسانی افسار جمل را در دست داشتند و او را می‌کشیدند.

-شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

نظرات شما
  1. ناصر صالح says:

    بذارید حداقل مهمانان اجلاس به اصطلاح وحدت به خونه هاشون برسند و اونوقت وحدت عملی تون رو نشون اهل سنت بدید

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس