تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک‎های روسیه تلاش می‎کنند با پیشی گرفتن از رقیبان غربی، حضور خود را در شبکه بانکی ایران تقویت کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی، رسانه‎های روسیه دیروز (چهارشنبه ١٧ شهریور ماه) اعلام کردند بانک‎های این کشور تلاش می‎کنند که در پی پایان تحریم، در رقابت برای تقویت […]

[ad_1]

۳ دلیل اصلی برای گسترش همکاری‌های نظامی ایران، روسیه و ترکیه در منطقهترکیه تانک‌های بیشتری به سوریه فرستاد

بانک‎های روسیه تلاش می‎کنند با پیشی گرفتن از رقیبان غربی، حضور خود را در شبکه بانکی ایران تقویت کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی، رسانه‎های روسیه دیروز (چهارشنبه ١٧ شهریور ماه) اعلام کردند بانک‎های این کشور تلاش می‎کنند که در پی پایان تحریم، در رقابت برای تقویت حضور در ایران از بانک‎های اروپایی پیشی بگیرند.

آناتولی آکسانوف، عضو اتحادیه منطقه‎ای بانک‎های روسیه، گفت: ایران سال‎های تحریم را پشت سر گذاشته و با توجه به خلأ ایجاد شده در زمینه خدمات بانکی، فعالان مالی روس می‎توانند محصولاتی جذاب برای بازرگانان و مردم ایران ارائه کنند.

وی افزود: بدیهی است که سطح مبادله بازرگانی میان ایران و روسیه افزایش می‌یابد؛ بنابرین باید پیش از آغاز رقابت شدید از سوی دیگر بازیگران جهانی، جای پای خود را در ایران محکم کنیم.

در همین زمینه، یک منبع در بانک مرکزی روسیه نیز اعلام کرد این نهاد به تازگی با همتای ایرانی خود درباره همکاری در بخش مالی، مذاکره داشته است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس