تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پروژه‌های اپراتور دوم تلفن همراه با حضور وزیر ارتباطات و معاونین او رونمایی شد. به گزراش خبرنگار  اقتصادی ایلنا،‌ علیرضا قلم‌بر دزفولی در مراسم رونمایی از پروژه‌های اپراتور دوم تلفن همراه با بیان اینکه بیش از ۴۷ میلیون مشترک در نسل دوم فعالیت می‌کنند، بیان داشت: در نسل سوم ظرف دو سال به ۱۸٫۶میلیون […]

[ad_1]

پروژه‌های اپراتور دوم تلفن همراه با حضور وزیر ارتباطات و معاونین او رونمایی شد.

به گزراش خبرنگار  اقتصادی ایلنا،‌ علیرضا قلم‌بر دزفولی در مراسم رونمایی از پروژه‌های اپراتور دوم تلفن همراه با بیان اینکه بیش از ۴۷ میلیون مشترک در نسل دوم فعالیت می‌کنند، بیان داشت: در نسل سوم ظرف دو سال به ۱۸٫۶میلیون مشترک و ۷ هزار ۴۲۶ نود فعال دست یافته‌ایم و در نسل چهارم نیز به ۵۶۶۸ نود و ۲٫۶ میلیون مشترک دست یافته‌ایم و در نسل چهارم ثابت نیز ۱۴۰۶ نود وارد بازار شده است و ۴۹ شهر تحت پوشش TD-LCE است.


او افزود: ۵٫۴ میلیون گوشی نسل چهارم ۲۷٫۵ میلیون گوشی هوشمند و ۲۷ میلیون مشترک دیتا داریم و ضریب نفوذ گوشی‌های هوشمند در شبکه ما ۶۷ درصد است. همچنین روزانه ۱۲۰۰ ترابایت مصرف دیتا داریم و رشد سرانه دیتای مشترکان ایرانسل ۱۰ برابر شده است. همچنین رشد ترافیک دیتای روزانه نیز ۲۴ برابر شده که در هیچ جای دنیا سابقه ندارد.


او در ادامه گفت: بیشترین سهم ترافیک از آن کشور ما است و ابزار تست سرعت اوکلا نشان می‌دهد بیشترین سرعت دانلود در میان اپراتورها نیز متعلق به ایرانسل است.


مدیرعامل ایرانسل در ادامه گفت: ظرف ۲ سال گذشته مصرف دیتا ۴۰۰ برابر و مکالمات ۱۰ برابر شده است، از سوی دیگر شاهد رشد ۴ برابری تعداد مشترکان ایرانسل در اربعین حسینی بوده‌ایم.


دزفولی سرمایه‌گذاری‌های خارجی این اپراتور طی ۱۰ سال اخیر را ۲ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: ترافیک شبکه دیتای ما از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ ، ۲۵ برابر رشد داشته است در حالی که رشد مصرف دیتا در دنیا ۲ برابر بوئده است.


وی مکالمات مشترکان ایرانسل در اربعین سال گذشته را با رشد ۱۰ برابری و میزان استفاده از اینترنت را نیز ۴۰ برابر سال ماقبل آن اعلام کرد که رقم تعداد مشترکین به ۹۰۰ هزار مشترک در اربعین سال ۹۴ رسیده است.


او همچنین تاکید کرد : در سال جاری نیز در تمامی مسیرهای منتهی به خروجی مهران‌، شلمچه ، چزابه سایت ها از ۲G  به ۳G و ۴G ارتقا یافته است است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس