تاریخ انتشار: ۲۳ فرو ۱۳۹۵
حجت الاسلام بصير سلحشور:

از ماه ها قبل از این موضوع مطلع شده بودیم که تومور باعث قطع نخاع خواهد شد.

اخیراً در برخی سایت ها و کانال های خبری، اخباری در خصوص علت تشدید بیماری و متاسفانه فوت فرج‌الله سلحشور کارگردان سینمای کشورمان منتشر شد؛ مبنی بر اینکه علت تشدید بیماری و فوت ایشان، استفاده از یک شیوه درمانی توسط پزشکان روسی بوده است. بیماری کارگردان سریال «یوسف پیامبر(ع)» و «مردان آنجلس» پس از شروع این شیوه درمانی تشدید شده و متاسفانه منجر به فوت این کارگردان بزرگ سینمای ایران می شود.
آریا در گفتگو با حجت الاسلام بصیر سلحشور فرزند فرج‌الله سلحشور صحت این ادعاها را جویا شده است.
حجت الاسلام بصیر سلحشور فرزند فرج الله سلحشور کارگردان سینمایی ایران در گفتگو با خبرنگار هنری آریا در خصوص جزئیات بیماری پدرش گفت: توموری بر روی ستون فقرات ایشان وجود داشت که این تومور باعث فلج شدن بیمار می شود که این موضوع در اواخر عمر پدرم اتفاق افتاد و باعث شد ایشان فلج شوند. این موضوع هیچ گونه ارتباطی با استفاده سرم و حضور پزشکان نداشته است. حال پدرم بعد از زدن سرم هیچ تفاوتی نکرد. اما از آنجا که قطع شدن نخاع پدرم در زمانی که این دکترها بر بالین پدرم حضور پیدا کردند، اتفاق افتاد برخی این موضوع را  گردن پزشکان می اندازند که این ادعا درست نیست اما برخی رسانه ها آن را نشر می دهند.
وی ادامه داد: ما از ماه ها قبل از این موضوع مطلع شده بودیم که تومور باعث قطع نخاع خواهد شد و دیگر کاری نمی توانستیم انجام دهیم. البته امکان شیمی درمانی وجود داشت اما این موضوع حال پدرم را وخیم تر می کرد.
بصیر سلحشور در خصوص شیوه درمان پدر مرحوم خود نیز گفت: این درمان یک درمان قدیمی است که بعد از جنگ جهانی دوم استفاده می شود. این نوع درمان به وسیله یک دستگاهی انجام می شود که تمامی بدن بیمار را اسکن می کند تا از وضع بیمار اطلاعاتی به دست آورند. این نوع درمان بر روی خیلی از بیماران جواب داده است حتی در سطح بالاتر. اما انجام این شیوه درمانی برای پدرم دیر شده بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس