تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکنان تیم ملى والیبال بانوان ایران بعد از پروازی ١٠ ساعته به مانیل پایتخت فیلیپین رسیدند. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومى فدراسیون والیبال، تیم ملى والیبال بانوان ایران که شب گذشته به منظور حضور در رقابت‌هاى جام باشگاه‌هاى زنان آسیا تهران را ترک کرده بود، امروز به فیلیپین رسید. شاگردان مایدا […]

[ad_1]

بازیکنان تیم ملى والیبال بانوان ایران بعد از پروازی ١٠ ساعته به مانیل پایتخت فیلیپین رسیدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومى فدراسیون والیبال، تیم ملى والیبال بانوان ایران که شب گذشته به منظور حضور در رقابت‌هاى جام باشگاه‌هاى زنان آسیا تهران را ترک کرده بود، امروز به فیلیپین رسید.

شاگردان مایدا که قرار است در قالب تیم بانک سرمایه در رقابت‌هاى باشگاه‌هاى آسیا ٢٠١۶ حضور پیدا کنند، از ١٣ شهریور مسابقات خود را آغاز خواهند کرد.

این دوره از مسابقات با حضور ١٢ تیم و در ۴ گروه ٣ تیمى برگزار خواهد شد و تیم ملى کشورمان (بانک سرمایه) در گروه دوم با تیم‌هایى از کره شمالى و تایلند هم گروه است.

اعضاى تیم ملى والیبال زنان ایران احتمالا پس از استراحتى کوتاه در هتل محل اقامتشان، عصر امروز یک جلسه تمرینی سبک را زیر نظر مربیان خود برگزار خواهند کرد.

نگین شیرتری، سودابه باقرپور، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مهسا صابرى، ندا چملانیان، مائده برهانى، مهسا کدخدا، فرزانه زارعى ، نگار کیانى، فرنوش شیخى و شکوفه صفرى ١٢ بازیکن تیم ملى والیبال ایران هستند که با هدایت مایدا چیچیچ در رقابت‌هاى قهرمانى باشگاه‌هاى آسیا حضور خواهند داشت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس