تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴
باز هم سر تیم رسانه ای دولت کلاه رفت!

امشب دکتر حسن روحانی در برنامه ویژه گفت و گوی رییس جمهور با مردم به تشریح مسائل اقتصادی کشور که یکی از مهم ترین دغدغه های این روزهای مردم کشور است و همچنین دورنمای ایران پس از برجام و اتفاقات پیش امده در روز های اخیر پرداخت .

به گزارش “گذارخبر”  اما آنچه باعث تعجب است، همزمانی گفت و گوی رییس جمهور با پربیننده ترین برنامه این روز های صدا و سیما ، خندوانه است، انهم برنامه ای که قرار بود فینال یکی از جنجالی ترین و هیجان انگیزترین کمدی های تلویزیون را به نمایش بگذارد.

بعلاوه، زمان پخش مصاحبه رئیس جمهور با سریال پربیننده «کیمیا» نیز همزمان بود.

درواقع اگر صداوسیما میخواست بدترین زمان ممکن طی دو ماه اخیر را به دولت اختصاص دهد، اینک این اتفاق افتاده است.

این همزمانی در حالی رخ داده است که تیم رسانه تیم رسانه ای دولت و صدا و سیما میتوانستند با تدبیر و هماهنگی در انتقال پیام رییس جمهور به مردم موثر باشند و نه آنکه مانع رسیدن صدای روحانی به مردم شوند .

گرچه بنظر می اید این اتفاق در ادامه سیاست های صداوسیما علیه دولت باشد، اما ضعف تیم رسانه ای دولت نیز در میان چشمگیر است ؛ این درحالیست که ساده ترین راه برای دولت، انتقال این برنامه به فردا یا روزهای اینده بود، گرچه بعید بنظر میرسد تیم رسانه ای دولت انقدر در فضاهای سیاسی قدم برمی دارد که اساسا از پخش برنامه فینال خندوانه بی اطلاع بوده است!

لازم به ذکر است که برنامه کمدی «خندوانه» جزء پربیننده ترین برنامه های ۱۰ سال گذشته صداوسیما بوده است و برنامه امشب آن که به معرفی فینالیست های مسابقه «خنداننده برتر» می پردازد، قطعا مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس