تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴

اصولا اینکه علیرضا رحیمی به اشکال عجیب و غریب از باشگاه‌های مختلف جدا شود حادثه کم‌نظیری نیست.

به گزارش “گذارخبر”  اصولا اینکه علیرضا رحیمی به اشکال عجیب و غریب از باشگاه‌های مختلف جدا شود حادثه کم‌نظیری نیست؛ چه اینکه طی سال‌های اخیر این اتفاق در باشگاه‌هایی مثل سپاهان، پرسپولیس و راه‌آهن برای او رخ داده است.

 

با این وجود چیزی که کنار رفتن رحیمی از مدیریت راه‌آهن را شگفت‌انگیز‌تر می‌کند، یکی از آخرین تصمیمات مدیریتی او در قبال کادر فنی است.

 

در حقیقت این مدیر اصفهانی روز ۴ آذر از سرمربی تیمش خواست قراردادش را به مدت ۵ سال با راه‌آهن تمدید کند که این اتفاق هم رخ داد، اما خود رحیمی تنها یک هفته بعد از این اقدام، از مدیریت باشگاه کنار رفت!

 

رحیمی در آن زمان راجع‌به تمدید طولانی مدت و بی‌سابقه قرارداد با تارتار می‌گفت: «ما از همان ابتدای حضور مهدی تارتار طبق خواسته مالک باشگاه و مدیران محترم هیات‌مدیره از این مربی خواستیم برنامه ۵ ساله‌ای به ما بدهد تا ببینیم نگاه او چقدر به برنامه مورد نظر باشگاه نزدیک است.

 

خوشبختانه وقتی نزدیکی نگاه دو طرف را در مسائل فنی دیدیم با این مربی قرارداد خود را به مدت ۵ فصل تمدید کردیم تا در چارچوب برنامه ای که با نام «راه آهن یزدان ۱۴۰۰» تهیه شده گام های ابتدایی را برداریم. من قبلا به علی دایی هم همین پیشنهاد را داده بودم!»

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس