تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند و باید آگاهانه مقابل استقلال به میدان بروند. رضا شاهرودی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: دربی همانند سال های گذشته مهم و حساس است. درست است که پرسپولیس در صدر جدول و استقلال در میانه جدول قرار دارند و این موضوع ملاک پیروزی تیمی […]

[ad_1]

شاهرودی

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند و باید آگاهانه مقابل استقلال به میدان بروند.

رضا شاهرودی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: دربی همانند سال های گذشته مهم و حساس است. درست است که پرسپولیس در صدر جدول و استقلال در میانه جدول قرار دارند و این موضوع ملاک پیروزی تیمی نیست.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند و باید با آگاهی بالا به میدان بروند. البته با آمادگی و هماهنگی که تیم پرسپولیس دارد مطمئنم شاگردان برانکو دربی را می برند.

شاهرودی ادامه داد: شرایط استقلال خوب نیست و پرسپولیس باید از این موضوع بهترین استفاده را ببرد و با برنامه از پیش تعیین شده سه امتیاز بازی را تصاحب کند.

مدافع تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال می تواند به راحتی قهرمان شود اما همیشه حواشی باعث می شود بازیکنان تمرکز کافی را نداشته باشند و در لیگ امتیاز از دست دهند.

وی اظهار داشت: بدون شک طاهری به خاطر مشکلات مالی استعفا داده و وزارت ورزش باید هم به استقلال و هم به پرسپولیس کمک مالی کند تا این دو تیم بدون هیچ مشکلی به کارشان ادامه دهند.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس