تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاربران موبایل بانک تجارت همچنین امکان این را دارندکه با انتخاب گزینه “شارژ سیم کارت ” به سادگی اقدام به خرید بسته های اینترنتی اپراتور تلفن همراه ایرانسل نمایند . امکان ویژه شارژ شگفت انگیز اپراتور ایرانسل در نسخه جدید اندرویدی موبایل بانک تجارت افزوده شد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ، در […]

[ad_1]

کاربران موبایل بانک تجارت همچنین امکان این را دارندکه با انتخاب گزینه “شارژ سیم کارت ” به سادگی اقدام به خرید بسته های اینترنتی اپراتور تلفن همراه ایرانسل نمایند .

شارژ شگفت انگیز سیم کارت با موبایل بانک تجارت

امکان ویژه شارژ شگفت انگیز اپراتور ایرانسل در نسخه جدید اندرویدی موبایل بانک تجارت افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ، در نسخه اخیر این اپلیکیشن ، کاربران می توانند از امکان شارژ مستقیم شگفت انگیز اپراتور تلفن همراه ایرانسل استفاده کنند .کاربران موبایل بانک تجارت همچنین امکان این را دارندکه با انتخاب گزینه “شارژ سیم کارت ” به سادگی اقدام به خرید بسته های اینترنتی اپراتور تلفن همراه ایرانسل نمایند .

از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به امکان دریافت پشتیبان از حساب ها ، کارت ها و شبای مقصد ، سوابق تراکنش ، چک و اقساط تعریف شده در بخش تنظیمات و نگهداری فایل پشتیبان در پوشه دانلودها به صورت فایل اکسل ، اشاره کرد . علاوه بر این افزوده شدن تاریخچه ایمیل در قسمت ” ارسال گردش حساب به ایمیل ”  به کاربران این اپلیکیشن اجازه می دهد تا مستندات مربوط به تراکنش های هر حساب را به صورت ایمیل دریافت کنند .

گفتنی است در این نرم افزار برای مشتریان اعتباری که از موبایل بانک تجارت استفاده می کنند،  امکان ویژه تعریف اقساط و اعلام هشدار قسط در سررسید اقساط پیش بینی شده است .

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس