تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: تیم پیکان عصر امروز در آغاز هفته بیست و دوم توانست در یک دیدار جذاب و تماشایی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را شکست دهد.  شاگردان جلالی که در نیمه نخست با دو گل از حریف عقب افتاده بودند، در نیمه دوم با بازگشتی فوق‌العاده ۴ بار دروازه حریف‌شان را باز کردند […]

[ad_1]

ورزش سه: تیم پیکان عصر امروز در آغاز هفته بیست و دوم توانست در یک دیدار جذاب و تماشایی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را شکست دهد.

 شاگردان جلالی که در نیمه نخست با دو گل از حریف عقب افتاده بودند، در نیمه دوم با بازگشتی فوق‌العاده ۴ بار دروازه حریف‌شان را باز کردند و پیروز دیدار لقب گرفتند.

پیکانی‌ها با این پیروزی شیرین به رتبه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد و اکنون می‌توانند حتی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیز فکر کنند؛ آبی پوشان پیکان که در این فصل فراتر از حد انتظار ظاهر شده‌اند در رختکن به مانند قهرمانان به خوشحالی پرداختند و این چنین شادی‌شان را به تصویر کشیدند. 

 

شادی در پیکان بعد از بازگشت فوق‌العاده

گفتنی است، چمن محل برگزاری این دیدار پس از باران شدید ، گِل مانند و نامناسب برای برگزاری مسابقه فوتبال شده بود که پس از هر برخورد و زمین خوردن بازیکنان، رنگ البسه‌ی آنان نیز تغییر می‌کرد؛ صورت آغشته به گل صادق بارانی در این تصویر که توسط خود او نیز به ثبت رسیده است به خوبی وضعیت مسابقه، چمن، آب و هوا و البته تلاش بسیار زیاد بازیکنان پیکان برای پیروزی را مشخص می‌کند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس