تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] راننده و سرنشین وانت و تنها سرنشین باقیمانده سواری پراید نیز به علت شدت مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند. رئیس پلیس راه استان از وقوع تصادف مرگبار سواری پراید با وانت در جاده شاهرود آزادشهر خبر داد و گفت: در این سانحه ۵ نفر جان باختند. به گزارش ایسنا، سرهنگ حسن خسروجردی امروز در […]

[ad_1]

راننده و سرنشین وانت و تنها سرنشین باقیمانده سواری پراید نیز به علت شدت مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان از وقوع تصادف مرگبار سواری پراید با وانت در جاده شاهرود آزادشهر خبر داد و گفت: در این سانحه ۵ نفر جان باختند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسن خسروجردی امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۰:۴۵ امروز پس از اعلام وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور شاهرود- آزادشهر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران بی‌درنگ به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این سانحه مرگبار، برخورد شاخ به شاخ سواری پراید با خودروی وانت منجر به مرگ در دم سه سرنشین پراید شد.

به گفته خسروجردی، راننده و سرنشین وانت و تنها سرنشین باقیمانده سواری پراید نیز به علت شدت مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند.

وی از مرگ راننده و سرنشین وانت در بیمارستان به علت شدت جراحت‌ها خبرداد و افزود: حال دیگر مصدوم تصادف نیز وخیم گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان، بی‌مبالاتی راننده پراید و تجاوز به چپ وی را علت وقوع این تصادف اعلام و خاطرنشان کرد: کمتر از ثانیه‌ای غفلت و انحراف یا تجاوز به چپ از سوی رانندگان در محورهای دو طرفه، این‌گونه حوادث دردناک و ناگوار را رقم می‌زند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس