تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴

اصلی ترین محوریتی که جوانان حاما در این مسابقات به دنبال آن بودند ایجاد فضای همدلی،دوستی،همصدایی و هماهنگی بین همه جوانان اصلاح طلب بود. به گزارش گذارنیوز اولین سری مسابقات جام رمضان در رشته فوتبال به همت بنیاد امید ایرانیان برگزار شد.این بازی ها در ۴ گروه ۸تیمی برگزارش شد که تیم شاخه جوانان حزب […]

اصلی ترین محوریتی که جوانان حاما در این مسابقات به دنبال آن بودند ایجاد فضای همدلی،دوستی،همصدایی و هماهنگی بین همه جوانان اصلاح طلب بود.

حاما

به گزارش گذارنیوز اولین سری مسابقات جام رمضان در رشته فوتبال به همت بنیاد امید ایرانیان برگزار شد.این بازی ها در ۴ گروه ۸تیمی برگزارش شد که تیم شاخه جوانان حزب اراده ملت ایران در گروه سوم قرار داشت.

تیم حاما با شعار “روحانی تنها نیست” نقش بسته بر روی پیراهن و هدف اخلاق و همگرایی در بین جوانان اصلاح طلب در این دوره مسابقات شرکت کرد.اصلی ترین محوریتی که جوانان حاما در این مسابقات به دنبال آن بودند ایجاد فضای همدلی،دوستی،همصدایی و هماهنگی بین همه جوانان اصلاح طلب بود.چرا که وحدت در انتخابات امسال همچنان حرف اول و آخر را میزند.لذا شرکت در اینگونه فعالیت های ورزشی و فرهنگی عرصه ای مناسب برای پیشبرد این اهداف عالی بود.

به گزارش گذارنیوز نتایج کسب شده برای تیم حاما چنین رقم خورد:

حاما ۴ – سیادت ۶

حاما ۸ – پویش ۲

حاما ۱- پیغام ۳

با توجه به نتایج کسب شده تیم شاخه جوانان حاما از صعود به مرحله بعدی مسابقات بازماند.

شاخه جوانان حزب اراده ملت ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای تمام جوانان احزاب اصلاح طلب همچنان بر ایجاد فضای همدلی تاکیید دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس