تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در معاملات امروز بازار سهام شاخص بورس با ۱۹۱ واحد کاهش به ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۸۷ واحد رسید. شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۹۱ واحد کاهش یافت. به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۹۹۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۹۴میلیارد تومان در […]

[ad_1]

در معاملات امروز بازار سهام شاخص بورس با ۱۹۱ واحد کاهش به ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۸۷ واحد رسید.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۹۱ واحد کاهش یافت.


به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۹۹۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۹۴میلیارد تومان در ۸۱هزار نوبت به ثبت رسید.


شاخص بورس نیز با افت ۱۹۱واحدی در ارتفاع ۷۷هزار و ۲۸۷واحد قرار گرفت که بیشترین تاثیر منفی بر حرکت امروز دماسنج بازار سهام به نام نمادهای معاملاتی فولاد، شبندر و شپنا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی خساپا، شبریز و شاراک با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۶۸واحد، کل (هموزن) ۵واحد، قیمت (هموزن) ۴واحد، آزاد شناور ۲۸۰واحد و شاخص بازار اول و دوم به ترتیب ۱۲۸ و ۴۴۷ واحد افت کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با جابجایی ۱۵۴میلیون ورقه به ارزش ۱۱۸میلیارد تومان در ۲۰هزار نوبت، آیفکس ۳٫۵ واحد افت کرد و در ارتفاع ۸۱۹واحد قرار گرفت


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس