تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۴۷ واحد افزایش را به ثبت رساند. به گزارش ایلنا ؛ در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۵۰۶میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۸۹میلیارد ریال در ۴۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۱۴۷واحدی در ارتفاع ۷۶ هزار و […]

[ad_1]

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۴۷ واحد افزایش را به ثبت رساند.

به گزارش ایلنا ؛ در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۵۰۶میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۸۹میلیارد ریال در ۴۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۱۴۷واحدی در ارتفاع ۷۶ هزار و ۶۶۹واحد قرار گرفت.


بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی شبندر، خودرو و خساپا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فارس، کگل و پترول با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبت و متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۵۲واحد، کل (هموزن) ۶۴واحد، قیمت (هموزن) ۵۱واحد، آزاد شناور ۲۸۶واحد و شاخص بازار اول ۱۹۸واحد رشد کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۳۴میلیون ورقه به ارزش ۷۰میلیارد تومان در ۱۸هزار نوبت، آیفکس ۵٫۱ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۸۰۲واحد قرار گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس