تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه برای دومین روز پیاپی منفی بود و ۴۴۴ واحد دیگر کاهش یافت. به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۱۰۲۶میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۳۶میلیارد تومان در ۶۰هزار نوبت به ثبت رسید. شاخص بورس نیز امروز برای دومین […]

[ad_1]

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه برای دومین روز پیاپی منفی بود و ۴۴۴ واحد دیگر کاهش یافت.

به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۱۰۲۶میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۳۶میلیارد تومان در ۶۰هزار نوبت به ثبت رسید.


شاخص بورس نیز امروز برای دومین روز پیاپی منفی بود و با افت ۴۴۴واحدی در ارتفاع ۷۷هزار و ۳۱۳واحد قرار گرفت که بیشترین تاثیر منفی بر حرکت امروز دماسنج بازار سهام به نام نمادهای معاملاتی فولاد، فخوز و خساپا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی اخابر، جم و واتی با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۵۸واحد، کل (هموزن) ۷۰واحد، قیمت (هموزن) ۵۶واحد، آزاد شناور ۶۸۱واحد و شاخص بازار اول ۳۳۵و بازار دوم ۸۲۶واحد رشد کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با جابجایی ۱۴۴میلیون ورقه به ارزش ۶۰۵میلیارد تومان در ۲۱هزار نوبت، آیفکس ۷٫۵ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۸۱۵واحد قرار گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس