تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص بورس در معاملات امروز بازار سرمایه با ۱۰۷ واحد افزایش همراه شد. به گزارش ایلنا؛ در معاملات امروز بازار سهام تعداد ۶۸۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۵۹میلیارد تومان در ۶۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۱۰۷واحدی در ارتفاع ۷۷ هزار و ۱۴۳واحد قرار گرفت. […]

[ad_1]

شاخص بورس در معاملات امروز بازار سرمایه با ۱۰۷ واحد افزایش همراه شد.

به گزارش ایلنا؛ در معاملات امروز بازار سهام تعداد ۶۸۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۵۹میلیارد تومان در ۶۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۱۰۷واحدی در ارتفاع ۷۷ هزار و ۱۴۳واحد قرار گرفت.


بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی فارس، فولاد و فملی شد و در مقابل نمادهای معاملاتی خساپا، مبین و شبندر با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۹واحد، کل (هموزن) ۱۰۷واحد، قیمت (هموزن) ۸۵واحد، آزاد شناور ۲۷واحد و شاخص بازار دوم ۳۶۵ واحد رشد کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۷۲میلیون ورقه به ارزش ۸۳میلیارد تومان در ۱۸هزار نوبت، آیفکس ۴٫۵ واحد افت کرد و در ارتفاع ۸۱۶ واحد قرار گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس