تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شب گذشته جایزه بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ اروپا به کریس رونالدو داده شد اما سیمئونه معتقد است که اهدا این جایزه به ستاره پرتغالی، به دلیل قهرمانی های او با رئال و پرتغال بوده است. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که بهترین بازیکن فصل قبل اروپا، آنتوان گریزمان بود، نه کریس رونالدو. […]

[ad_1]

شب گذشته جایزه بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ اروپا به کریس رونالدو داده شد اما سیمئونه معتقد است که اهدا این جایزه به ستاره پرتغالی، به دلیل قهرمانی های او با رئال و پرتغال بوده است.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که بهترین بازیکن فصل قبل اروپا، آنتوان گریزمان بود، نه کریس رونالدو.

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته جایزه بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ اروپا به کریس رونالدو داده شد اما سیمئونه معتقد است که اهدا این جایزه به ستاره پرتغالی، به دلیل قهرمانی های او با رئال و پرتغال بوده است. ولی این مربی آرژانتینی ترئیدی ندارد که ستاره فرانسوی تیمش شایستگی بیشتری برای دریافت این جایزه داشت.

او به خبرنگاران گفت:” او بازیکن سرنوشت سازی است؛ مطمئنا یکی از سه بازیکن برتر دنیا. ما همیشه امیدواریم  که او در بهترین فرم خود باشد. ما تردیدی در نگرش او به بازی نداریم. ما امیدواریم که او همیشه به همین شکل ادامه بدهد. او بازیکنی است که گزینه متفاوتی در خط حمله در اختیار ما قرار می دهد.

 

 

هر کدام که برنده می شدند، شایستگی اش را داشتند. به رونالدو تبریک می گویم. بردن جام های تیمی، شانس بردن افتخارات فردی را افزایش می دهد. او قهرمان چمپیونزلیگ و یورو ۲۰۱۶ شد و این مسئله، او را در جایگاه برتری قرار داد. اما به نظر من، بی تردید گریزمان بهتر بود. متاسفانه او نتوانست قهرمان یورو و چمپیونزلیگ شود و رونالدو با شایستگی برنده این جایزه شد.”

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس