تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سازمان هواشناسی پاکستان نسبت به ادامه بارندگی های شدید در روزهای آتی و بالا آمدن آب رودخانه و سدها هشدار داده است. بارش باران شدید و جاری شدن سیل در فصل باران های موسمی سیل آسیا در پاکستان، روز گذشته موجب جان باختن دست کم ۲۵ نفر از ساکنان مناطق شمال غرب این کشور […]

[ad_1]

سازمان هواشناسی پاکستان نسبت به ادامه بارندگی های شدید در روزهای آتی و بالا آمدن آب رودخانه و سدها هشدار داده است.

بارش باران شدید و جاری شدن سیل در فصل باران های موسمی سیل آسیا در پاکستان، روز گذشته موجب جان باختن دست کم ۲۵ نفر از ساکنان مناطق شمال غرب این کشور شد.

به گزارش ایرنا، براساس گزارش ستاد مدیریت بحران پاکستان، سیل ناشی از باران شدید شب و روز گذشته در بخش های وسیعی از ایالت خیبرپختونخوا و بخشی هایی از ایالت پنجاب، تعدادی خانه را ویران کرده و خساراتی به راه های ارتباطی، پل ها و مزارع وارد کرده است.

سازمان هواشناسی پاکستان نسبت به ادامه بارندگی های شدید در روزهای آتی و بالا آمدن آب رودخانه و سدها هشدار داده است.

کمتر ازیک ماه پیش نیز بیش از ۴۰ نفر در منطقه چیترال واقع در ایالت خیبرپختونخوا در شمال غرب این کشور براثر جاری شدن سیل جان باختند.

در فروردین ماه سال جاری نیز بارش باران و جاری شدن سیل در مناطق شمال و شمال غرب پاکستان جان بیش از ۲۰۰ نفر از ساکنان این مناطق را گرفت و حدود یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی را تخریب کرد.

به دلیل ضعیف بودن زیرساخت ها به ویژه در مناطق محروم این کشور، باران های شدید در فصل های مختلف معمولا با خسارات و تلفات همراه است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس