تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جزییات سیل و آبگرفتگی در خراسان شمالی و امدادرسانی‌های صورت گرفته طی ۲۴ ساعت گذشته را تشریح کرد. شاهین فتحی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح جزییات گزارش سیل و آبگرفتگی طی ٢۴ ساعت گذشته در استان خراسان شمالی، گفت: طی این مدت استان خراسان […]

[ad_1]

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جزییات سیل و آبگرفتگی در خراسان شمالی و امدادرسانی‌های صورت گرفته طی ۲۴ ساعت گذشته را تشریح کرد.

شاهین فتحی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح جزییات گزارش سیل و آبگرفتگی طی ٢۴ ساعت گذشته در استان خراسان شمالی، گفت: طی این مدت استان خراسان شمالی و دو شهرستان بجنورد و شیروان متاثر از سیل و آبگرفتگی بوده‌اند.

وی با اشاره به امدادرسانی‌های صورت گرفته در چهار شهر و روستا، افزود: امدادرسانی به ۹۵ نفر از سوی امدادگران هلال احمر انجام و یک تن نیز به مناطق امن منتقل شد. در عین حال در ادامه امدادرسانی‌ها تخلیه آب از  ۱۶ واحد منزل مسکونی با استفاده از هشت دستگاه موتور پمپ و لجنکش انجام شد.

به گفته فتحی در این عملیات‌ها هشت تیم عملیاتی شامل ۳۳ نفر امدادگر و نجاتگر طی ۲۴ ساعت گذشته در مناطق متاثر از سیل به امدادرسانی پرداخته‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس