تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در حالی که نیروهای آتش‌نشان در تلاش برای مهار آتش‌سوزی جنگلی در نواحی شمالی یونان هستند، امدادگران از مرگ دست‌کم پنج تن بر اثر جاری شدن سیل در جنوب این کشور خبر دادند. به گزارش ایسنا، آتش‌سوزی‌های جنگلی در مناطق شمالی یونان به حدی است که به دلیل وجود دود شدید از ساکنان دو […]

[ad_1]

در حالی که نیروهای آتش‌نشان در تلاش برای مهار آتش‌سوزی جنگلی در نواحی شمالی یونان هستند، امدادگران از مرگ دست‌کم پنج تن بر اثر جاری شدن سیل در جنوب این کشور خبر دادند.

به گزارش ایسنا، آتش‌سوزی‌های جنگلی در مناطق شمالی یونان به حدی است که به دلیل وجود دود شدید از ساکنان دو روستا درخواست شده خانه‌های خود را ترک کنند. همچنین بیش از ۱۰۰ نیروی آتش‌نشان و ۱۰۰ سرباز و نیروی داوطلب محلی در تلاش برای کنترل شعله‌های آتش هستند.

تعدادی بالگرد و هواپیمای آبپاش در عملیات اطفای حریق به کار گرفته شده‌اند هرچند وزش شدید باد انجام این عملیات را با مشکل روبه‌رو کرده است.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، همچنین جاری شدن سیل ناشی از بارش شدید باران مشکلات جدی را برای ساکنان مناطق مرکزی و جنوبی یونان به وجود آورد و تاکنون به مرگ پنج تن منجر شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس