تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شنیده می‌شود روح‌الله سیف‌اللهی هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان به تمرینات این تیم باز خواهد گشت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روح‌الله سیف‌اللهی و رضا نورمحمدی بازیکنانی بودند که در یک هفته اخیر در تمرینات سیاه‌جامگان شرکت نکردند. نورمحمدی به‌دلیل مشکلات مالی سرانجام برای جدایی از این تیم با […]

[ad_1]

شنیده می‌شود روح‌الله سیف‌اللهی هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان به تمرینات این تیم باز خواهد گشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روح‌الله سیف‌اللهی و رضا نورمحمدی بازیکنانی بودند که در یک هفته اخیر در تمرینات سیاه‌جامگان شرکت نکردند. نورمحمدی به‌دلیل مشکلات مالی سرانجام برای جدایی از این تیم با مسئولان باشگاه توافق کرد و دیگر در لیست سیاه‌جامگان نخواهد بود.


حواشی زیادی در خصوص سیف‌اللهی و نحوه رفتنش از سیاه‌جامگان به وجود آمده بود تا جایی که مدیرعامل این باشگاه در مصاحبه‌های فراوان اعلام کرد این بازیکن با رفتنش تخلف کرده و دیگر به این بازیکن احتیاجی ندارند.


از سوی دیگر سیف‌اللهی که در خارج از کشور به سر می‌برد در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که با باشگاه سیاه‌جامگان مشکل مالی داشته و پس از بازگشتش با مسئولان این باشگاه برای تسویه‌حساب و فسخ قرارداد صحبت خواهد کرد.


از طرف دیگر شنیده می شد این بازیکن با یکی از تیم‌های هلندی وارد مذاکره شده است.  


اما امروز خبر می‌رسد، سیف‌اللهی  بعد از مذاکراتی که با مسئولان باشگاه و فرهاد کاظمی داشت، سرانجام ماندنش در این تیم قطعی شد و به تمرینات تیم مشهدی باز خواهد گشت.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس