تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۴

معاون رئیس‌پلیس دبی در جدیدترین اظهارنظر خود علیه حزب‌الله و مقاومت، دبیرکل حزب‌الله لبنان را به ترور تهدید کرد.

به گزارش گذارنیوز  «ضاحی خلفان» معاون رئیس پلیس دبی در امارات عربی متحده، امروز یکشنبه در کاربری توئیتر خود «سید حسن نصرالله» را آماج هجمه لفظی قرار داد و با نسبت دادن اتهاماتی گفت: «نصرالله» با تنفر اهل‌سنت بزرگ شده است.

این مقام اماراتی با با توهین به «سید حسن نصرالله»، ادعا کرد که وی برای دریافت کمک‌های مالی ایران فعالیت می‌کند و افزود: افتخار می‌کنم قبل از اینکه تشیعی به‌وجود آید، سنی بوده‌ام.
وی «حزب‌الله» و «سید حسن نصرالله» را به انبار کردن مواد منفجره در کشورهای عربی متهم کرد و با تهدید وی به ترور نوشت: «نصرالله» مواد منفجره، سلاح، مهمات و بمب را در کشورهای خلیج(فارس) انبار می‌کند. اگر کشورهای عربی بخواهند وی را ترور کنند، تمامش می‌کنند، اما این از اخلاق ما نیست.

توییت‌های «خلفان» بدون واکنش نماند. کاربری به نام «Rafe Hasan» با خاطرنشان کردن شهادت یکی از نیروهای گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش «حماس» در امارات در پاسخ «خلفان» نوشت: (اگر ترور از اخلاق شما نیست پس) چه کسی «محبوح» را شهید کرد؟

«عبدالله فتینی» دیگر کاربر عربی خطاب به «خلفان» گفت: نخستین بار است که می‌بینم شوخ‌طبعی می‌کنی و جوک می‌گویی. شما با افراد و اشخاص کار ندارید زیرا از اخلاقتان نیست، شما کل یک کشور را نابود می‌کنید، مثل سوریه، لیبی، یمن و عراق را.

فرد دیگری با نام کاربری «سالم رحبی» نوشت: اگر شما می‌توانید (او را ترور کنید) پس چرا رهبر حوثی‌ها (جنبش «انصارالله») در یمن را ترور نمی‌کنید و نشستید و زنان و کودکان بی‌گناه یمن را بمباران می‌کنید؟
انا

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس