تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یادگار گرامی امام با اشاره به نتایج بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶، گفت: اگرچه برخى حق خورى ها را شاهد بودیم_ باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما باید در رتبه هاى بالاترى قرار گیرد. به گزارش ایسکانیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: […]

[ad_1]
یادگار گرامی امام با اشاره به نتایج بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶، گفت: اگرچه برخى حق خورى ها را شاهد بودیم_ باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما باید در رتبه هاى بالاترى قرار گیرد.

به گزارش ایسکانیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«المپیک با همه زیبایى ها و برخى زشتى هایش به آخر رسید. تلاش ورزشکاران ما هم پایان یافت. این دوره در حالى برگزار شد که سهمیه ما در المپیک بهتر شده بود و این نشانه خوبى است بر اینکه در سطح آسیا رشد کرده ایم. ولى در سطح جهانى _اگرچه برخى حق خورى ها را شاهد بودیم_ باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما باید در رتبه هاى بالاترى قرار گیرد.از برخى از رشته ها انتظار بیشترى داشتیم که متأسقانه برآورده نشد. البته در این میان باید به پیشرفت والیبال، ورزش بانوان و همچنین شمشیربازى و برخى بخش هاى دو میدانى و کشتی آزاد اشاره کنیم. دست ورزشکاران غیور کشور عزیزمان و مربیان خوبشان را مى فشارم و با شما در این امید شریک مى شوم که در دوره هاى آینده جایگاهى بهتر در المپیک به دست آوریم».

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس