تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۴

باشگاه استقلال حالا رسما سید جلال حسینی را می خواهد و گروه نقل و انتقالات باشگاه به دنبال بستن قرارداد با این بازیکن است. به گزارش گذار نیوز ، باشگاه استقلال که با جذب مهدی رحمتی ، امین حاج محمدی ، روزبه چشمی ، میثم مجیدی و جابر انصاری بهترین عملکرد را در میان تیم های […]

باشگاه استقلال حالا رسما سید جلال حسینی را می خواهد و گروه نقل و انتقالات باشگاه به دنبال بستن قرارداد با این بازیکن است.

سید جلال حسینی

به گزارش گذار نیوز ، باشگاه استقلال که با جذب مهدی رحمتی ، امین حاج محمدی ، روزبه چشمی ، میثم مجیدی و جابر انصاری بهترین عملکرد را در میان تیم های لیگ برتر در فصل نقل و انتقالات داشته و البته تقریبا توانسته تمام بازیکنان مورد نظرش از فصل قبل را در باشگاه نگه دارد ، حالا به یک بمب دیگر فکر می کند. این بار سید جلال حسینی که در لیست برانکو جایی نداشت و قرمزها هم از رفتار فصل قبلش دلخور بودند ، در آستانه پوشیدن لباس آبی است. این مدافع ملی پوش از روز گذشته و بعد از اینکه استعلام های لازم از سوی مدیران استقلال برای جذبش گرفته شد در لیست پرویز مظلومی قرار گرفت. حالا او در آستانه پیوستن به جمع آبی هاست و خودش در این باره می گوید:«من با استقلالی ها حرف زدم . مظلومی به عکس برانکو به من اعتقاد دارد. هواداران تیم فقط بدانند که من تصمیم به این انتقال نداشتم اما اگر این اتفاق بیفتد به دلیل شرایطی است که از سوی باشگاه پرسپولیس به من تحمیل شده است.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس