تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سیامک عباسی که چندی پیش اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان “خوشبختیت آرزومه” روانه بازار کرده بود،برای اولین بار ۲۹ شهریورماه به روی صحنه رفت. به گزارش ایسکانیوز، سیامک عباسی که در طول سال های فعالیتش،طرفدارانش چهره او را ندیده بودند،بالاخره بعد از ۱۰ سال به دیدار هوادارانش رفت. کنسرت ۲۹ شهریورماه این […]

[ad_1]

سیامک عباسی که چندی پیش اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان “خوشبختیت آرزومه” روانه بازار کرده بود،برای اولین بار ۲۹ شهریورماه به روی صحنه رفت.

به گزارش ایسکانیوز، سیامک عباسی که در طول سال های فعالیتش،طرفدارانش چهره او را ندیده بودند،بالاخره بعد از ۱۰ سال به دیدار هوادارانش رفت.

کنسرت ۲۹ شهریورماه این خواننده در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی با اجرای منتخبی از آهنگ های قدیمی و آلبوم جدید او برگزار شد.

با قطعه “فرشته پاک” کنسرت رویایی سیامک عباسی شروع شد و او با تشویق بی امان طرفدارانش بر روی صحنه حاضر شد تا برای اولین بار طرفدارانش علاوه بر صدا با کاراکتر او هم آشنا شوند. در ادامه قطعات “دلت شکست”،” تو که نیستی”و”جوون تر که بودم” در اولین کنسرت این خواننده اجرا شدند.

بخش دوم این کنسرت با اجرای آنپلاگد آهنگ “عشق عمیق” آغاز شد و سپس این خواننده قطعات “من راهیم” و “من انتخاب شدم” را همراه با تک نوازی پیانو اجرا کرد.

در ادامه با اضافه شدن همه اعضای گروه به روی استیج،آهنگ های “خوبه حال من”،”روزهای خوب”،”رویایی”،”خوشبختیت آرزومه”،”سقوط” و “دچار” در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی نواخته شدند.

اولین کنسرت این خواننده با اجرای دوباره قطعه “خوشبختیت آرزومه” در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.

در این اجرا امیر عظیمی (ویولن،پیانو و سینتی سایزر)،آرین کشیشی(نوازنده گیتار بیس)،نوید رهبر(پیانو،سینتی سایزر)،مسعود کیانی(درامز)،مهران اسلامی(گیتار)،هادی سالاری(گیتار)،سعید امینی(گیتار) و بابک صفرنژاد(هارمونیکا) به عنوان نوازنده عباسی را همراهی می کردند.

درسانس دوم این کنسرت مهمانانی همچون روزبه نعمت الهی،بهاره رهنما،علی معلم،احسان روزبهانی،هومن نامداری،نیما رئیسی و یاس حضور داشتند.

گفتنی است اولین کنسرت سیامک عباسی به همت موسسه “آوای هنر” و به مدیدیت محمد جلیل پور برگزار شد و برای تاریخ سوم مهرماه نیز تمدید شده است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس