تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سیامند در حرکت اول با وزنه ۲۷۰ کیلوگرم رکورد را شکست بعد با وزنه ۳۰۵ کیلوگرم و در حرکت سوم با وزنه ۳۱۰ کیلوگرم ماندگار شد. سیامند رحمان با ۳ بار رکوردشکنی مدال طلای المپیک را به دست آورد و کاروان ایران را بالا کشید.  به گزارش عصرایران ، سیامند رحمان وزنه بردار دسته […]

[ad_1]

سیامند در حرکت اول با وزنه ۲۷۰ کیلوگرم رکورد را شکست بعد با وزنه ۳۰۵ کیلوگرم و در حرکت سوم با وزنه ۳۱۰ کیلوگرم ماندگار شد.

سیامند رحمان با ۳ بار رکوردشکنی مدال طلای المپیک را به دست آورد و کاروان ایران را بالا کشید. 

به گزارش عصرایران ، سیامند رحمان وزنه بردار دسته +۱۰۷ کیلوگرم ایران طبق قولی که داده بود مدال طلای المپیک را به گردن آویخت. 

قهرمان مسابقات پارالمپیک لندن امشب روی تخته رفت و با کسب ۳ رکورد جدید مدال طلای ششم کاروان ایران را به گردن آویخت. 

این وزنه‌بردار دسته‌ی ۱۰۷+ کیوگرم ایرانی در حرکت اول وزنه ۲۷۰ کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت دوم با افزایش ۳۰ کیوگرمی، وزنه ۳۰۰ کیوگرمی را انتخاب کرد که اختلافی ۶۹ کیلوگرمی با جمیل ال‌شبلی از اردن، نفر دوم وزن خود داشت.

رحمان برای سومین مرتبه وزنه ۳۰۵ کیوگرمی را انتخاب کرد که توانست این وزنه را هم با ثبت رکورد جدیدی از خود در جهان بالای سر ببرد و برای دومین بار پیاپی مدال طلای پارالمپیک را بر گردن آویزد؛ البته این قهرمان ایرانی به دلیل اینکه رکوردجهان را شکسته بود دوباره اجازه پیدا کرد تا رکوردش را ارتقاء بخشد که انتخاب وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی را داشت و با گرفتن دو چراغ سفید از داوران باز هم رکورد خود را پنج کیلوگرم دیگر ارتقاء داد و دست‌نیافتنی‌تر شد.

امر موساد وزنه‌بردار مصری با مهار وزنه‌ی ۲۳۵ کیوگرمی موفق شد مقام دوم را کسب کند و جمیل ال‌شبلی از اردن هم با بالا بردن وزنه‌ی ۲۳۴ کیوگرمی در جایگاه سوم ایستاد.

 

رحمان ششمین طلای کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ را کسب کرد و موجب قرار گرفتن در رده سیزدهم تیمی شد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس