تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده دسته ۱۰۷+ کیلوگرم وزنه‎برداری ایران با رکوردی باورنکردنی طلای پارالمپیک را از آن خود کرد. به گزارش ایلنا، رقابت‎های وزنه‎برداری دسته ۱۰۷+ کیلوگرم بازی‎های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی آغاز شد که ۸ وزنه‎بردار در این دسته حضور داشتند. سیامد رحمان نماینده کشورمان در دسته فوق‎سنگین این بازی‎ها بود. سیامند رحمان،  […]

[ad_1]

نماینده دسته ۱۰۷+ کیلوگرم وزنه‎برداری ایران با رکوردی باورنکردنی طلای پارالمپیک را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا، رقابت‎های وزنه‎برداری دسته ۱۰۷+ کیلوگرم بازی‎های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی آغاز شد که ۸ وزنه‎بردار در این دسته حضور داشتند. سیامد رحمان نماینده کشورمان در دسته فوق‎سنگین این بازی‎ها بود.


سیامند رحمان،  نماینده کشورمان در نخستین حرکت خود درخواست وزنه ۲۷۰ کیلوگرمی را داده بود. نزدیک‎ترین درخواست به او توسط نماینده اردن صورت گرفته بود. این ورزشکار برای حرکت نخست خود ۲۳۰ کیلوگرم را درخواست داده بود.


پیش از شروع رقابت و با توجه به وزنه‎های درخواستی مشخص بود که در صورت رخ ندادن اتفاقی عجیب، طلای این دسته به سیامند رحمان خواهد رسید. نماینده کشورمان در نخستین حرکت خود ۲۷۰ کیلوگرم را مهار کرد و رکورد پارالمپیک را همان حرکت نخست به نام خود کرد.


رحمان در حرکت دوم وزنه ۳۰۰ کیلویی را مهار کرد و رکورد ۲۹۶ کیلویی خودش در جهان را شکست.


رحمان در سومین حرکتش وزنه ۳۰۵ کیلیویی را مهار کرد تا با تشویق بی‌امان تماشاگران حاضر در سالن همراه شود.


وزنه بردار پارالمپیکی کشورمان در چهارمین انتخاب خود وزنه ۳۱۰ کیلیویی را مهار کرد و با رکوردی دست نیافتی به مدال طلا رسید.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس