تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۵

– رئیس دادگستری سلسله گفت: سیاست استکبار مقابله با تفکرات و اندیشه های والای امام خمینی(ره) است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، فریدون رواد عصر روز دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان سلسله که در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) افزود: دو رسالت بزرگ زنده نگه داشتن آرمان های حضرت امام و نشر اندیشه های رهبر کبیر انقلاب در بین جوانان برعهده مسئولان است.
وی اظهار داشت: بایستی تمامی دستگاه های شهرستان مقدمات لازم را برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم به کار گیرند.
رواد تصریح کرد: سیاست استکبار مقابله با تفکر امام است، اگر می خواهیم جمهوری اسلامی با قدرت هرچه تمام تر در صحنه های جهانی حضور داشته باشد باید اندیشه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی را به جوانان و آینده سازان کشور معرفی کنیم.
در ادامه جلسه، سرهنگ یوسفوند جانشین سپاه ناحیه الشتر انتقال ارزش‌ها و ابعاد شخصیتی حضرت امام(ره) را یک وظیفه همگانی دانست و خاطر نشان کرد: استقلال و آزادی حاکم بر کشور مرهون مجاهدت‌های امام راحل و حمایت بی دریغ ملت با بصیرت ایران اسلامی است.
وی با بیان اینکه باید تمهیدات لازم برای اعزام مشتاقان زیارت مرقد امام در دستور کار قرار گیرد اظهار داشت: سهمیه اختصاص یافته به شهرستان برای حضور در مرقد امام خمینی(ره) ۴۶۰ نفر است و ستاد بزرگداشت ارتحال امام(ره)، تمهیدات لازم برای ثبت نام و اعزام افراد علاقه‌مند به حضور در مراسم عزاداری در مرقد امام راحل را انجام خواهند داد.
دبیر ستاد بزرگداشت سالگرد امام(ره) نیز در این جلسه به شخصیت والای امام خمینی (ره) اشاره و اظهار داشت: معرفی شخصیت والای حضرت امام(ره) به نسل جوان در جامعه امری بسیار ضروری بوده و انتقال افکار و آثار آن حضرت به نسل های آینده وظیفه اصلی مسئولان و متولیان امور فرهنگی است.
پاپی زاده با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) تاکید کرد: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان از همه امکانات و تجهیزات موجود خود برای برگزاری مراسم ارتحال و اعزام زائران به مرقد مطهر حضرت امام (ره) استفاده کنند تا مراسم امسال نیز با شکوه‌تر از همیشه برگزار شود .
شهرستان سلسله با ۷۵هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.
این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.
۷۲۶۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس