تاریخ انتشار: ۰۹ خرد ۱۳۹۵

Shinzo Abe جوان، نخست وزیر ژاپن در سال ۱۹۵۶ میلادی به همراه خانواده. پدر او، Shintaro Abe زمانی وزیر امور خارجه ژاپن بود.   این عکس برای رئیس جمهور برزیل، Dilma Rousseff است که در سال ۱۹۷۰ میلادی گرفته شده است. او در آن زمان عضو جنش‌های غیرنظامی بر علیه نظام دیکتاتوری ارتش کشورش بوده […]

Shinzo Abe جوان، نخست وزیر ژاپن در سال ۱۹۵۶ میلادی به همراه خانواده. پدر او، Shintaro Abe زمانی وزیر امور خارجه ژاپن بود.

این عکس برای رئیس جمهور برزیل، Dilma Rousseff است که در سال 1970 میلادی گرفته شده است. او در آن زمان عضو جنش‌های غیرنظامی بر علیه نظام دیکتاتوری ارتش کشورش بوده است.

 

این عکس برای رئیس جمهور برزیل، Dilma Rousseff است که در سال ۱۹۷۰ میلادی گرفته شده است. او در آن زمان عضو جنش‌های غیرنظامی بر علیه نظام دیکتاتوری ارتش کشورش بوده است.

نخست وزیر ایتالیا، متئو رنزی در سال 1994 میلادی در حالی که فقط 19 سال داشته است در Ruota della Fortuna (چرخه آینده) شرکت کرده و برنده 10 هزار یورو پول نقد می‌شود. متئو رنزی هنوز هم جوان به نظر می‌رسد!

 

نخست وزیر ایتالیا، متئو رنزی در سال ۱۹۹۴ میلادی در حالی که فقط ۱۹ سال داشته است در Ruota della Fortuna (چرخه آینده) شرکت کرده و برنده ۱۰ هزار یورو پول نقد می‌شود. متئو رنزی هنوز هم جوان به نظر می‌رسد!

نخست وزیر روسیه، ولادمیر پوتین در دهه 1990 میلادی در عکسی در کنار بوریس یلتسین نشسته که در عکس دیده نمی‌شود. ولادمیر پوتین در این سن بخشی از موهای خود را از دست داده است!

نخست وزیر روسیه، ولادمیر پوتین در دهه ۱۹۹۰ میلادی در عکسی در کنار بوریس یلتسین نشسته که در عکس دیده نمی‌شود. ولادمیر پوتین در این سن بخشی از موهای خود را از دست داده است!

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در دوران کودکی چندین سال در اندونزی زندگی می‌کرده است. این عکس برای دهه 1960 میلادی است که در مدرسه و با هم کلاس‌های خود گرفه است.
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در دوران کودکی چندین سال در اندونزی زندگی می‌کرده است. این عکس برای دهه ۱۹۶۰ میلادی است که در مدرسه و با هم کلاس‌های خود گرفه است.

نخست وزیر کنونی انگلستان، دیوید کامرون در سال 1992 میلادی وقتی برای انتخابات حزب محافظه کار، کار می‌کرده است. دیوید کامرون اکنون خیلی پیر شده اما خیلی هم با جوانی‌های خود فرق ندارد...

 

نخست وزیر کنونی انگلستان، دیوید کامرون در سال ۱۹۹۲ میلادی وقتی برای انتخابات حزب محافظه کار، کار می‌کرده است. دیوید کامرون اکنون خیلی پیر شده اما خیلی هم با جوانی‌های خود فرق ندارد…

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در دهه 1970 میلادی زمانی که در ارتش ایران مشغول خدمت بوده است. حسن روحانی با ریش‌های سفید کمی پیر دیده می‌شود.

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در دهه ۱۹۷۰ میلادی زمانی که در ارتش ایران مشغول خدمت بوده است. حسن روحانی با ریش‌های سفید کمی پیر دیده می‌شود.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس