تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ازسرگیری حملات هواپیماهای سعودی به مراکز غیرنظامی و مناطق مسکونی یمن که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها غیرنظامی بی‌گناه شده است را به‌شدت محکوم کرد. به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در این ارتباط ادامه داد: انفعال جامعه جهانی، سازمان‌های مدعی حقوق بشر و شورای امنیت سازمان ملل […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ازسرگیری حملات هواپیماهای سعودی به مراکز غیرنظامی و مناطق مسکونی یمن که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها غیرنظامی بی‌گناه شده است را به‌شدت محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در این ارتباط ادامه داد: انفعال جامعه جهانی، سازمان‌های مدعی حقوق بشر و شورای امنیت سازمان ملل در برابر جنایات ضد بشری عربستان علیه مردم بی‌گناه یمن موجب شده است تا دولت جنگ‌افروز سعودی بی‌مهابا به منهدم کردن زیرساخت‌های این کشور، کشتار غیر نظامیان و محاصره ضد انسانی ملتی مظلوم ادامه دهد.


سخنگوی وزارت امور خارجه از سازمان ملل و کشورهای تامین‌کننده سلاح و تجهیزات برای ارتش متجاوز عربستان خواست تا تلاش‌های موثری برای توقف فوری این حملات و اتخاذ تدابیر جدی و اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و امنیت غیرنظامیان بویژه زنان و کودکان به‌عمل آورند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس