تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران طی معاملات امروز به ۵۸ سکه به ارزش ۶۴۲ میلیون ریال رسید که رشد ۹درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد؛ چراکه حجم معاملات طی روز گذشته به ۵۳ سکه در قالب گواهی سپردهرسیده بود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری […]

[ad_1]

سهامداران

حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران طی معاملات امروز به ۵۸ سکه به ارزش ۶۴۲ میلیون ریال رسید که رشد ۹درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد؛ چراکه حجم معاملات طی روز گذشته به ۵۳ سکه در قالب گواهی سپردهرسیده بود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، معاملات سکه در کنار سهام در سامانه برخط معامله گران سهام یکی از جذابیت معاملات گواهی سکه در بورس کالاست به طوریکه سرمایه گذاران می توانند سکه و سهام را در کنارهم در پرتفوی خود مشاهده کننده و در هر لحظه از نوسانات و سود و زیان خود مطلع شوند.

همچنین به گفته کارشناسان با توجه به ارائه مجوز سازمان بورس به صندوق های سرمایه گذاری برای ورود به معاملات گواهی سپرده کالایی، به زودی شاهد رشد قابل توجه این بازار خواهیم بود. در همین راستا به تازگی صندوق سرمایه گذاری گنجینه آرمان شهر به عنوان نخستین صندوق در این زمینه از سازمان بورس مجوز گرفته تا طلا در پرتفوی این صندوق قرار گیرد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس