تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عصر ایران – اخیراً تصاویری از درگیری نیروهای سپاه پاسداران و تروریست ها در کرمانشاه منتشر شده است. یعنی درست در همان ایام و ساعاتی که هر کدام از ما در کمال آرامش و امنیت، مشغول کار و زندگی روزانه بودیم، عده ای در مرزهای غربی، مقابل تیر و تفنگ تروریست ها ایستاده بودند […]

[ad_1]

عصر ایران – اخیراً تصاویری از درگیری نیروهای سپاه پاسداران و تروریست ها در کرمانشاه منتشر شده است. یعنی درست در همان ایام و ساعاتی که هر کدام از ما در کمال آرامش و امنیت، مشغول کار و زندگی روزانه بودیم، عده ای در مرزهای غربی، مقابل تیر و تفنگ تروریست ها ایستاده بودند و با آنها می جنگیدند.

سپاه، درست در زمانی که ما مشغول کار و زندگی بودیم...

این که افراد مختلف با دیدگاه های گوناگون درباره نهادهای مختلف و از جمله سپاه چه دیدگاه هایی دارند، بحثی است جدا، ولی آنچه باید بر سبیل انصاف مورد وفاق همگان باشد این که بخش بزرگی از امنیتی که ما امروز داریم، بی هیچ تردیدی مدیون نیروهای سپاه پاسداران است.

اگر ما سپاهی ضعیف داشتیم، حجم ناامنی در کشور به ویژه در شرایطی که ناامنی اطراف ایران را فراگرفته، بسیار بالا بود ، آنقدر بالا که ای بسا نویسنده این سطور یا هر کدام از خوانندگانش جزو قربانیان بودند.
نگذاریم دیدگاه های مختلف سیاسی – که هر کدام در جای خود محترم هستند – ما را از مسیر انصاف دور کنند. انصاف، گوهری است بس گرانبها.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس