تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر عراق در سخنانی با اشاره به برکناری دو تَن از وزرای کابینه خود توسط پارلمان این کشور در یک بازه زمانی محدود، گفت: من «سوپرمن» نیستم که بتوانم به تنهایی چند وزارتخانه را اداره کنم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از سومریه نیوز، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در سخنانی با اشاره […]

[ad_1]

نخست وزیر عراق در سخنانی با اشاره به برکناری دو تَن از وزرای کابینه خود توسط پارلمان این کشور در یک بازه زمانی محدود، گفت: من «سوپرمن» نیستم که بتوانم به تنهایی چند وزارتخانه را اداره کنم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سومریه نیوز، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در سخنانی با اشاره به مسأله برکناری دو تَن از وزرای کابینه خود توسط پارلمان این کشور، گفت: به زودی افرادی را به عنوان جایگزین این دو نفر معرفی خواهم کرد.

او همچنین گفت: من «سوپرمن» نیستم که به تنهایی قادر به اداره تمامی وزارتخانه های بدون مسئول، باشم.

نخست وزیر عراق همچنین تصریح کرد: انتظار نداشتم که در یک فاصله کوتاه در برخی از وزارتخانه ها با خلأ مدیریت مواجه شویم، با این حال چنین مسأله ای تا بدین لحظه بر عملکرد دولت تأثیر منفی نداشته است.

گفتنی است، پارلمان عراق چندی پیش «خالد العبیدی» و «هوشیار زیباری» وزرای دفاع و دارایی این کشور را از سِمَت خود برکنار کرد.

۷۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس