تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدت زیادی است که شایعاتی در مورد سومین مدل از زیر برند i بی ام و منتشر شده و این خودرو را با سبک های بدنه متعدد و نیرومحرکه های برقی متفاوت معرفی می کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از سازمان خبری خودرو، اکنون گزارش شده که سومین مدل i بی ام و یک شاسی […]

[ad_1]

مدت زیادی است که شایعاتی در مورد سومین مدل از زیر برند i بی ام و منتشر شده و این خودرو را با سبک های بدنه متعدد و نیرومحرکه های برقی متفاوت معرفی می کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سازمان خبری خودرو، اکنون گزارش شده که سومین مدل i بی ام و یک شاسی بلند به نام بی ام و i5 خواهد بود.

ساخت یک شاسی بلند برای بخش i بی ام و منطقی تر از ساخت نسخه ای کشیده تر ازi3 است که اخیرا شایعه شده بود. بی ام و نتوانسته برای خودروهای برقی کوچک به موفقیت چشم گیری دست یابد. i3 برخلاف آن که یک هاچ بک کوچک است قیمت ۳۴۹۵۰ یورو دارد که ۱۰ هزار یورو بیش تر از سری ۱ است. این خودرو فروش چشم گیری در دنیا نداشته و در نتیجه یک i3 قیمت بالا نمی تواند گزینه خوبی برای این مدل جدید باشد.

هم چنین شایعه شده بود که مدل i بعدی رقیب مدل S تسلا خواهد بود. در هر حال، یک کراس اوور برقی با توجه به محبوبیت این کلاس، محصول بهتری به نظر می رسد. هم چنین طیف حرکتی در چنین مدلی به اندازه یک هاچ بک یا سالون نگران کننده نخواهد بود.

یک شاسی بلند برقی کامپکت نه تنها قیمت بالا را توجیه می کند بلکه به بی ام و نیز کمک می کند تا میانگین آلایندگی محصولات خود را کاهش دهد. هم چنین محرک بعدی در ساخت چنین مدلی، آئودی است که به طور رسمی تایید کرده که کراس اووری تمام برقی با طیف حرکتی بیش از ۴۸۲ کیلومتر را در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد کرد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس