تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دارنده ۶ مدال طلای جهان و یک مدال طلای المپیک با اشاره به سطح بالای بازی های المپیک، گفت: دست به دست هم خواهیم داد تا در این رویداد مهم شگفتی خلق کنیم. به گزارش ایسکانیوز، «حمید سوریان» در مراسم بدرقه کشتی گیران اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو با اشاره به اینکه […]

[ad_1]

حمید سوریان

دارنده ۶ مدال طلای جهان و یک مدال طلای المپیک با اشاره به سطح بالای بازی های المپیک، گفت: دست به دست هم خواهیم داد تا در این رویداد مهم شگفتی خلق کنیم.

به گزارش ایسکانیوز، «حمید سوریان» در مراسم بدرقه کشتی گیران اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو با اشاره به اینکه کشتی ورزش رکوردی محسوب نمی شود و هیچ چیز در آن مشخص نیست، اظهار کرد: به طور قطع تمامی رقبای ایران به کسب بهترین نتیجه فکر می کنند.
وی افزود: حریفان در طول چهار سال گذشته تلاش زیادی داشته اند و نمی توان از اکنون پیش بینی مدال داشت. با این حال به دنبال افتخارآفرینی هستیم تا بار دیگر در این آوردگاه مهم جهانی موفق باشیم.
کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی ایران ادامه داد: حضور در المپیک به تنهایی خود یک افتخار است و از اینکه بار دیگر توانستم این افتخار را کسب کنم، بسیار خوشحال هستم.
کشتی گیر وزن ۵۹ کیلوگرم تیم فرنگی ایران با اشاره به اینکه تجربه حضور در دو المپیک را دارد، توضیح داد: به طور قطع متفاوت از دیگران پای به ایرن رقابت ها خواهم گذاشت و امیدوارم با دعای خیر مردم، اتفاقات خوبی در ریو رقم بخورد.
وی در خصوص میزبان آمادگی کاوران کشتی ایران گفت: در طول ماه های گذشته زحمات بسیاری کشیده شده و می خواهیم این زحمات را در بازی های المپیک به نتیجه تبدیل کنیم.
۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس