تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عملکرد ضعیف استقلال در خط دفاع در ۴ بازی گذشته و البته مصدومیت طولانی محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده که سرمربی این تیم برای جذب یک مدافع به جمع بندی نهایی برسد. به گزارش ایسکانیوز، محمد حسین کنعانی زادگان بعد از نمایش پرانتقاد در ۲ بازی اول استقلال مصدوم شد و در ۲ بازی […]

[ad_1]

عملکرد ضعیف استقلال در خط دفاع در ۴ بازی گذشته و البته مصدومیت طولانی محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده که سرمربی این تیم برای جذب یک مدافع به جمع بندی نهایی برسد.

به گزارش ایسکانیوز، محمد حسین کنعانی زادگان بعد از نمایش پرانتقاد در ۲ بازی اول استقلال مصدوم شد و در ۲ بازی بعدی هم زوج رابسون – مگویان هرگز جواب نداد و همین مساله باعث شده که علیرضا منصوریان به این نتیجه برسد که یک مدافع وسط جذب کند.

در این بین صحبت هایی در مورد جذب پادوانی، مدافع برزیلی فصل گذشته سپاهان منتشر شده است ولی با توجه به قیمت بالای رضایت نامه این بازیکن ممکن است استقلال توان پرداخت هزینه های او را نداشته باشد. در صورتی که جذب پادوانی منتفی شود به احتمال فراوان استقلال به دنبال جذب یک مدافع وسط داخلی می رود ولی گفته می شود منصوریان هنوز گزینه ای را به باشگاه معرفی نکرده است.

۶۰۴/۶٠١

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس